Bird Jump

Bird Jump 1.3

Ten ptak potrzebuje Twojej pomocy!

Zalety

  • Proste reguły
  • Dużo pomocnych bonusów

Wady

  • Trochę za wysoki poziom trudności

Bardzo dobry
8

Bird Jump to darmowa gra zręcznościowa na Android. Posiada dosyć wysoki poziom trudności, a rozgrywki nie ułatwia sterowanie za pomocą akcelerometru. Jeśli jesteś jednak doświadczonym graczem i lubisz wyzwania - sprawdź się w Bird Jump!

Twoim zadaniem jest pomóc małemu, zagubionemu ptaszkowi dostać się z powrotem do gniazda, z którego wypadł. Czeka Cię więc długa droga w górę drzewa. Ptak sam skacze w górę, Ty musisz jedynie sterować nim w lewo i prawo w taki sposób, aby znaleźć punkt oparcia do następnego skoku. Zasady gry bardzo przypominają klasyk Doodle Jump.

Opis brzmi banalnie, ale zadanie jest naprawdę trudne. Niestety, nie ma opcji zmiany czułości akcelerometru, czy trybu sterowania. Warto jednak trochę się na początku namęczyć, bo przechodzenie kolejnych etapów daje olbrzymią satysfakcję!

Podczas podróży w górę można zdobyć kilka bonusów, które ułatwią zadanie. Są to na przykład trampolina która wystrzeli ptaka wysoko w górę lub balon, który uniesie naszego bohatera kilkanaście metrów wyżej. Warto też zwrócić uwagę na platformy z których się odbija - nie wszystkie są bezpieczne i mogą spowodować upadek.

Bird Jump to udana gra, jednak mniej doświadczeni gracze mogą się do niej zrazić przez wysoki poziom trudności. Mimo tego warto poświęcić jej trochę więcej czasu. Jeśli narzekasz na brak rozrywki - pobierz Bird Jump!

Opinie użytkowników o Bird Jump